5 زنی که فکر می کنید گیرا می باشند اما مشاهده کردن آنها از نزدیک نظرتان را تغییر می دهد

5 زنی که فکر می کنید جذاب هستند اما دیدن آنها از نزدیک نظرتان را عوض می کند

هالیوود مکان چهره های زیباست... اینطور نیست؟ این جمله قطعاً درست نیست و وقتی بسیاری از ستاره ها را از نزدیک می نگاه کنیم


زنانی که به نظر گیرا هستند اما ...!

هالیوود مکان چهره های زیباست... اینطور نیست؟ این جمله قطعاً درست نیست و وقتی بسیاری از ستاره ها را از نزدیک می نگاه کنیم، متوجه می شویم که خیلی از آنها قیافه های کاملاً متداولی دارند و در زندگی روزمره مان افراد زیباتر بسیار نگاه کرده ایم. قضیه این است که ستاره ها هم درست مثل افراد عادی، عیب و نقص فیزیکی دارند و تنها امتیازشان این است که این نقص ها را خوب تر پنهان میکنند.

بعضی از آنها اضافه وزن شان را زیر تیپهایی که هوشمندانه دیزاین شده اند مخفی می کنند و بعضی از آنها ایرادهای چهره شان را با میکاپ پنهان میکنند و بعضی دیگر سعی می کنند همیشه در کنار یک چهره زیباتر از خودشان جلوی دوربین ها قرار بگیرند و در عکس ها نگاه شوند.

ولی باهوش ترین آنها از خودروهای بازرگانی شان برای شستشوی مغزی طرفدارانشان بهره میگیرند تا به آنها تلقین کنند که از آنچه هستند خوب تر به چشم مییایند. این حقه ای است که خوب تر از نورپردازی، رتوش و رژیم غذایی عمل می کند. وقتی چیزی را به دفعات برایتان تکرار کنند، کم کم شروع به باور کردنش می کنید تا این که ایمان بیاورید آن چیز حقیقت دارد. دیپیکا پادوکون وقتی به عنوان یکی از خوشگل ترین هنرپیشگان هندی سرشناس شد که فرزندهای تیم روابط عمومی اش این ایده را انتشار دادند که او در اینترنت خوشگل ترین زن جهان نام گرفته است.


کیم کارداشیان

چنانچه کیم کارداشیان را از نزدیک نگاه بکنید شاید برایش احساس تأسف کنید، زیرا از نزدیک او خیلی کوتاه و کوچولو دیده می شود و این دو ویژگی هرگز جزو نمادهای جذابیت نبوده اند. چهره اش نیز اصلاً طبیعی به چشم نمییاید، زیرا لب هایش را طوری عمل کرده که گوشه های رو به بالا دارد و چشم هایش نیز همیشه آنقدر آرایش دارند که فوکوس کردن روی مردمک آنها غیرممکن است. ظاهر او از نزدیک وضعیت کارتونی و بانمکی دارد.

کارداشیان برای هزار سال دیگر برای خود پول کافی جمع کرده، ولی روزهای برش به عنوان ملکه رسانه ها و شبکه های اجتماعی کم کم به آخر می رسند. مفهوم زیبایی با گذشت زمان تغییر میکند و در عرض مدت لغزش همه آن چیزهای که ایده آل های متعارف بودند مثل بومرنگ برمی گردند و خیلی زود کارداشیان کهنه و زشت به حساب مییاید!


سلنا گومز

سلنا کاری کرد که هیچکس فکرش را نمی کرد: او قادر بود زمان قرار ده از یک بچه ستاره به یک ستاره بزرگسال را با کمترین معضل گذراند. شاید بعضی ها اندیشند که علتش چهره و ظاهر خود سلناست که چندان چنگی به دل نمی زند، ولی حقیقت این است که تنها شانس بزرگ سلنا طرفدارانی بودند که با او بزرگ شدند.

با آن که سلنا با رسیدن به دهه دوم زندگی اش چربی سوزاند، ولی چهره اش پر و گرد باقی مانده که باعث می شود کمی به سنجاب شباهت داشته باشد. او پیشانی کوتاه و خط رشد موی پائینی دارد و به همین دلیل است که موهایش را بلند و متراکم نگه می دارد و آرایش چشم دودی می کند تا روی صحنه و جلوی دوربین نقص های چهره اش نگاه نشود. او هیکلی متداولی دارد که شاید با سلیقه هر کسی قادر نباش آن را زیبا به حساب آورد. بعضی از طرفدارانش اندام او را می پسندند و معتقدند او ورژن لاغرتر جنیفر لوپز است. با این وجود، بعضی دیگر صورت و ظاهر لاغرتر را ترجیح می دهند.


امیلی بلانت

امیلی بلانت فقط به دلیل لهجه باکلاسش زیبا به چشم مییاید. از لحاظ چهره و ظاهر، او کاملاً متوسط تلقی میشود. صورت بیضی شکلش زیادی بلند است و شاید لب هایش زشت ترین بخش صورتش باشند که با زدن رژ هایی به رنگ خنثی زشت تر می شوند.

پیشانی بلند را نیز به نکات منفی صورت او افزایید. انگار خود امیلی نیز تلاشی برای باکلاستر و زیباتر شدن نمی کند. او به ندرت موهایش را شانه می زند و بیشتر اوقات لباس های زشتی بر تن میکند. همه جان کرازینسکی را برای انتخاب چنین همسر زیبایی تشویق کردند، ولی چنانچه از ما سؤال بکنید این دو برای هم ساخته شده اند!


سرکار خانم جسیکا آلبا

سرکار خانم جسیکا آلبا خیلی وقت پیش باید از یاد برده میشد. تنها دلیل این که هنوز هم از او در خبرها چیزهایی می شنویم کمپانی اوست. مدتها پیش آلبا بازیگر کامیابی در سینما بود و مردمان یادشان رفته که آلبا ظاهری کاملاً عادی دارد ولی به شدت تصویر و عکسهایش فتوشاپ می شوند. بعد از به جهان آوردن دو فرزند، او دیگر اندام لاغر زمان بیست و چندین سالگی اش را ندارد.

صورتش هم کاملاً متوسط است و تشخیص او از مینکا کلی و آریانا گرانده دشوار است. همه فرزند ها همین اشتباه را در تهیه کردن چهره و ظاهر مونوکروم تکرار می کنند و تن پوست، سایه چشم و رنگ موی همه آنها در یک خانواده رنگی است که باعث می شود شروع و پایان ویژگی های صورتشان گم شود.


تیلور سوئیفت

در زیبایی و جذابیت ظاهر سوئیفت شگفت انگیز اغراق شده است، زیرا او با آقایان زیادی نگاه شده و این آگاهی دار معنا نیست که زیبایی اش بی عیب و نقص است. در واقع تا حدودی چهره اش خنده دار نیز هست! چشم های تیلور زیادی برای صورتش ریز هستند و زاویه عجیب و غریبی دارند. گونه هایش نیز زیادی بالا هستند که به چهره او شکل مربعی داده اند. لب پائینی اش هم خیلی پر تر از لب بالائی اش است که چندان جالب نیست. حتی اندامش نیز مددی به خوب تر شدن ظاهرش نمی کند، زیرا اندامش برای پسرها است.

معتقدیم خودش هم چنین فکری کرده که به تازگی جراحی بالاتنه به انجام رسانده است! شرط می بندیم که این تنها عمل زیبایی نبوده که این خانم به انجام رسانده است. احتمالاً تا سال آینده همین موقع شاهد خواهیم بود که او جراحی پائین تنه و لیفت ابرو هم می کند. ولی نازیباترین چیز در رابطه با تیلور سوئیفت شخصیت اوست. متأسفانه او سوپراستاری با کبر و غرور بینهایت است و رفتار او با نامزدهایش، ننگین است، زیرا برای مدتی با آنها مشغول شده و خیلی زود حوصله اش سر می رود و آنها را ول میکند. دیگر همه او را می شناسند!****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد****

نگارش از: ژاله ح.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چنين قفس نه سزای چو من خوش الحانيست ««« »»» روم به گلشن رضوان که مرغ آن چمنم5 زنی که فکر می کنید گیرا می باشند اما مشاهده کردن آنها از نزدیک نظرتان را تغییر می دهد


TT / 169 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : ژاله ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نظرتان
برچسب ها :

مطالب مرتبط