کیانی: زمینه سرمایه گذاری تجار روسی در کهگیلویه و بویراحمد فراهم است

کیانی: زمینه سرمایه گذاری تجار روسی در کهگیلویه و بویراحمد فراهم است

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: شرایط برای سرمایه گذاری خارجی از جمله تجار روسی در کهگیلویه و بویراحمد فراهم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، صبح امروز با حضور استاندار استان امسک روسیه و مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد همایش بین المللی «یاسوج-امسک» برگزار شد.

جبار کیانی رئیس اتاق بازرگانی یاسوج در این همایش با بیان اینکه امیدواریم سفر هیئت تجاری روسیه به استان کهگیلویه و بویراحمد دستاوردهای ارزشمندی برای هر دو استان داشته باشد، اظهار داشت: ارتباط بسیار خوب دو کشور ایران و روسیه در حوزه های سیاسی و اقتصادی و همچنین اعزام هیئت های اقتصادی به دو کشور می تواند، دست یابی به حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری برای فعالان دو کشور فراهم آورد.

وی عنوان کرد: باورمان این است با توجه به ظرفیت های دو استان کهگیلویه و بویراحمد از ایران و امسک روسیه در حوزه های مختلف بویژه در حوزه کشاورزی، غذایی، گیاهان دارویی، صنعتی و معدنی و نفت و گاز بتوانیم همکاری خوبی داشته باشیم.

کیانی ابراز کرد: امیدواریم مذاکرات امروز و بازدیدهای فردا منتج به تفاهم نامه و قرارداد میان فعالان اقتصادی دو استان شود و همچنین شرایط لازم برای سرمایه گذاری و انتقال تکنولوژی فراهم آورد.

به گزارش تسنیم، در این همایش توانمندی های استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه های مختلف به منظور سرمایه گذاری به هیئت تجاری روسیه معرفی شد.

**اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد**

گردآوری توسط: داريوش و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه بر واعظ شهر اين سخن آسان نشود ««« »»» تا ريا ورزد و سالوس مسلمان نشودکیانی: زمینه سرمایه گذاری تجار روسی در کهگیلویه و بویراحمد فراهم است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : داريوش و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : کهگیلویه , بویراحمد , روسی , سرمایه , زمینه , کیانی , تجار

مطالب مرتبط