کیش، نماد کالای ایرانی در عرصه جهانگردی

کیش، نماد کالای ایرانی در عرصه گردشگری

رئیس اجرایی ناحیه آزاد کیش پشتیبانی از کالای ایرانی در عرصه جهانگردی را جذب سالانه ده تا 20 در صد از گردشگرانی اظهار داشت که مقصد مسافرتشان کشور های گوشه و کنار است. انصاری لاری تأکید کرد: ما کیش را به عنوان یک کالای برتر ایرانی می دانیم.
رئیس اجرایی سازمان ناحیه آزاد کیش با اشاره به نامگذاری سال جاری، از دستندرکاران و فعالان عرصه های گوناگون در خواست از کیش به عنوان یک کالای ایرانی برای گسترش جهانگردی ورونق اقتصادی کشور پشتیبانی کنند.

به گزارش عصرایران به گزارش سازمان ناحیه آزاد کیش، دکتر انصاری لاری درهفتاد و هشتمین نشست شورای اداری کیش با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان سال پشتیبانی از کالای ایرانی وحمایت از تولیدات داخلی نقل کرد: شروط اقتصادی ما موجب میشود که با تمام وجود از کالای ایرانی پشتیبانی کنیم. امروز همه کشور متاثر از شعار «پشتیبانی از کالای ایرانی»است و ما هم درمناطق آزاد بخصوص ناحیه آزاد کیش تکلیف داریم که برای تحقق این شعار اساسی وکلیدی درحوزه اقتصاد ملی سعی کنیم.

انصاری لاری ابراز امیدواری کرد تجربه های حاصل شده در عید نوروز 97 مقدمه ای برای اصلاح و بهبود خدمات جهانگردی در کیش باشد.

رئیس اجرایی ناحیه آزاد کیش پشتیبانی از کالای ایرانی در عرصه جهانگردی را جذب سالانه ده تا 20 در صد از گردشگرانی اظهار داشت که مقصد مسافرتشان کشور های گوشه و کنار است. انصاری لاری تأکید کرد: ما کیش را به عنوان یک کالای برتر ایرانی می دانیم. چنانچه قرار است در کشور کالای ایرانی ساخته شود بایستی روز جدید کیفیت شان فراتر رود وتاکید آیت الله سید علی خامنه ای هم بر پشتیبانی از تولیدات مرغوب است تا مورد دقت واستقبال مردم و دریک چرخه عرضه وتقاضا قرار گیرد.

رئیس اجرایی سازمان ناحیه آزاد کیش نقل کرد: همه ما می دانیم که کالای برتر ایرانی بایستی مورد پشتیبانی قرار گیرد اما گاهی در ذهن وسخن بعضی دستندرکاران شاهد یک سوء تفاهم در ارتباط با کل نواحی آزاد وبعضی اوقات به صورت ویژه در ارتباط با کیش هستیم. یکی از تکالیف ما درسال جدید تلاش برای پاک کردن این سوء تفاهم وسوء ظن است و یکی از تکالیف جدی ما عرضه این کالای برتر مرغوب خوب تر است.

وی با تاکید بر این که 12 میلیون نفر در سال 96 به سفرخارجی رفته اند، نقل کرد: 95 در صد ازین جمعیت برای سرگرمی سفر کرده اند واز این آمار 90 در صد به کشور های امارات و کشور ترکیه رفته اند. چنانچه ما بتوانیم 20 در صد از این آمار را جذب بکنیم کاری کرده ایم. چنانچه در مسابقه با دیگر شهر های کشور خودما گردشگرمقاصد داخلی را به سوی خود کشیم کاری نکرده ایم بلکه یک مسابقه داخلی روی داده که مددی به اقتصاد کشور و پشتیبانی از کالای ایرانی نکرده ایم.

وی تصریح کرد: در همه حوزه ها نیازمند نوعی تسامح وتساهل هستیم چنانچه درحوزه اقتصاد دارایی گذاران ما از پرداخت مالیات معاف می باشند بایستی درحوزه فرهنگی و اجتماعی هم خلال حفظ کلیات دین اسلام وموازین شرعی قائل به نوعی تسامح و تساهل باشیم. چنانچه قراراست همین برخوردی که در همه جا هست درکیش هم داشته باشیم چگونه قادر هستیم ایرانی ها را از سفر به امارات وترکیه منصرف بکنیم و به کیش بیاوریم.

آیا واقعا رفتن این مردم به کشور های همسایه ضرر اقتصادی، فرهنگی واجتماعی زیاد تری به دنبال دارد یا سفر آن ها به کیش حتی با پذیرا بودن نوعی تسامح وتساهل که بایستی دررفتارهای اجتماعی، اقتصادی وفرهنگی داشته باشیم.

منبع: عصر ایران

تصویر شماره 1 ⇩

تصویر کیش، نماد کالای ایرانی در عرصه جهانگردیتصویر کیش، نماد کالای ایرانی در عرصه جهانگردی

--ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد--

گردآورنده : ستايش ی.

گوناگون گردشگری در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حلاج بر سر دار اين نکته خوش سرايد ««« »»» از شافعی نپرسند امثال اين مسالکیش، نماد کالای ایرانی در عرصه جهانگردی


TT / 187 --- TP / 34%

گردآوری شده توسط : ستايش ی.
تاریخ گردآوری : 2018-04-12
در دسته بندی : نماد
برچسب ها : کالای , عرصه , جزیره کیش

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :