متن تند کیهان بر علیه برخی از هنرمندان حاضر در همایش حامیان روحانی ورزشگاه آزادی

متن تند کیهان بر علیه برخی از هنرمندان حاضر در همایش حامیان روحانی ورزشگاه آزادی

کیهان با تیتر «حاشیه‌های وجود چندین به اصطلاح آرتیست در ورزشگاه رهاای» نوشته تندی را بر علیه بعضی از هنرمندان حاضر در ورزشگاه رهاای نگاشت

کیهان نگاشت: در این مهمانی، کارگردان سینما که فیلم «50 قدم پایان» وی با هوی منتقدان در قصر فستیوال روبرو شده بود، روی صحنه رفت و رای دادن مردمان ایران را با پیروزی تجزیه طلبان ایرلندی مقایسه کرد! وی در این مقایسه، بطور یقین بی‌سوادی سیاسی خود را به رخ کشید و نمایان کرد که اساسا درک صحیحی از بحث سیاست و مشارکت سیاسی و منافع ملی ندارد.


یک خواننده فراموش شده و فرد اخراجی یکی از نهادها هم در این اجتماع، خطاب به جمعیت حاضر مدعی شد که 15 سال است در حصر هنری است.وی نقل نکرد که اولا: به چه دلیل حصر هنری شده است و با فرمان چه نهادی و چه کسی! دوم: از این 15 سال، چهار سال در زمان دکتر حسن روحانی بوده است.پس چنانچه روحانی قادر نبوده او را از به اصطلاح حصر هنری خارج کند چه اصراری دارد که مجدداً به دولت «قول و تکذیب» و دولت «نمی‌شود و نمی‌توانیم» رای دهد؟!


اجرا کننده پیر و ضعیف تلویزیون هم مدعی شد «...از اینجا با آسایش و مانند آقای دکتر روحانی متین و معتدل صحبت‌مان را نه با فریاد بلکه با رای مان در هفته آینده نقل خواهیم کرد»!وی گویا یادش نیامد که اولا: رساله دانشگاهی دکتر موردعلاقه ایشان در مظان ناپاکی به دزدی علمی است و دوم که، دکتر متین و معتدل ایشان،در چهار سال گذشته، از فحشهایی چون «بی‌ریشه و بی‌شناسنامه و جهنمی و ...» خطاب به منتقدان صبورش استفاده کرده است و کاملا در آسایش از مفسدین اقتصادی و ...پشتیبانی کرده است!


در همین مهمانی؛ هنرپیشه زنی هم حاضر بود که به دروغ و با بغضی ساختگی، مدعی شد در چندین سال گذشته ممنوع التصویر بوده است!و جالب‌تر از همه این که همه این اشخاص خود را «دشمن دروغ و تزویر» شناسایی می‌کنند!

**با تشکر از انتخاب شما**

نگارش از : آذرخش س.

سینما و تئاتر در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی خاکی و نم چشم مرا خوار مدار ««« »»» چرخ فيروزه طربخانه از اين کهگل کردمتن تند کیهان بر علیه برخی از هنرمندان حاضر در همایش حامیان روحانی ورزشگاه آزادی


TT / 81 --- TP / 26%گردآوری شده توسط : آذرخش س.
تاریخ گردآوری : 2017-05-16
در دسته بندی : ورزشگاه
برچسب ها : کیهان , هنرمندان
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :