گذراندن دوره یک روزه ، شرط ورود دانشجویان ارشد و دکتری به آزمایشگاه

گذراندن دوره یک روزه ، شرط ورود دانشجویان ارشد و دکتری به آزمایشگاه

دوره یک روزه نظام بهداشت، تندرست و محیط زندگی کرد مخصوص دانشجویان تازه مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به انجام رسانده میشود؛ شرکت در این دوره شرط ورود به آزمایشگاه است.

تصویر و عکس طی کردن دوره یک روزه ، شرط ورود دانشجویان ارشد و دکتری به آزمایشگاه

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از دانشگاه علم و صنعت، معاونت پژوهشی دانشگاه علم و صنعت کشورمان به منظور برقراری نظام بهداشت، تندرست و محیط زندگی کرد HSE دوره یک روزه ای را مخصوص دانشجویان تازه مقطع کارشناسی ارشد و دکترا این دانشگاه در روز پنجشنبه بیست و نهم مهرماه 95 به انجام میرساند.
بر اساس اطلاعیه معاونت پژوهش و تکنولوژی دانشگاه علم و صنعت کشورمان، حضور این دانشجویان در دوره مذکور الزامی است و این گروه از دانشجویان، صرفا پس از طی کردن دوره و کسب نمره قبولی در آن، قادر هستند مجوز ورود به آزمایشگاه های دانشکده را اخذ کنند.
در اطلاعیه معاونت پژوهش دانشگاه علم و صنعت کشورمان آمده است: دانشجویان تازه الورود مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده های شیمی و فیزیک و مهندسی مواد، مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر می بایست پس از شرکت در دوره روز 29 مهرماه 95 ، راس ساعت 17 روز شنبه نخست آبان ماه 95 نیز در آزمایش دوره ی مذکور شرکت کنند.
بر اساس بخش دیگری از این اطلاعیه، تنها دانشجویانی قادر هستند مجوز ورود به آزمایشگاه های دانشکده های مذکور را گیرند که در این دوره شرکت کرده و کامیاب به کسب نمره قبولی در آن شده باشند.


— نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش توسط : زامياد ر.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می خور به شعر بنده که زيبی دگر دهد
««« »»»
جام مرصع تو بدين در شاهوار

گذراندن دوره یک روزه ، شرط ورود دانشجویان ارشد و دکتری به آزمایشگاه

TT / 41 — TP / 17%

نظر دهید