گردهمایی وزنه برداران 59 کشور/رقابت های نوجوانان جهان با مراسم افتتاحیه آغاز شد

گردهمایی وزنه برداران 59 کشور/رقابت های نوجوانان جهان با مراسم افتتاحیه آغاز شد

مسابقات وزنه برداری نوجوانان قهرمانی دنیا در سال 2016 در پنانگ مالزی با برگزاری مراسم مختصر و مفید افتتاحیه رسما آغاز شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، مسابقات وزنه برداری نوجوانان قهرمانی دنیا در سال 2016 در پنانگ مالزی با برگزاری مراسم مختصر و مفید افتتاحیه رسما آغاز شد.در این مراسم که وزنه برداران 59 کشور حاضر بودند تاماش آیان به عنوان اولین سخنران پشت تریبون رفت و به کشورهای حاضر در این مسابقات خوش آمد گفت.

رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری در گفتمان های خود از اهمیت توجه به وزنه برداری نوجوانان و از این که باید به آینده سازان وزنه برداری نوجوانان دقت داشت، گفت: این رقابتها شکوه و عطمت زیادی دارد. حضور 59 کشور نشان از اهمیت و توجه به این مسابقات دارد.

آیان درباره میزبانی خوب پنانگ هم گفت: این شهر گردشگری نمایان کرد که پتانسیل بالایی دارد و قادر هست میزبانی مسابقات مهم را برعهده بگیرد.

پس از آیان نوبت به رئیس فدراسیون مالزی رسید تا در سخنانی کوتاه ورود و حضور تیم ها را خوش آمد نقل بکنید.

از نکات جالب توجه این رقابتها رژه نرفتن تیم ها بود. مسئولان برگزاری این رقابتها افتتاحیه را در تالاری به انجام میرساندند که دیگر امکان رژه رفتن تیم ها موجود نبود. فقط مسولان برگزاری مراسم اسامی تیم ها را می خواندند و ورزشکاران هم واکنش نمایان میکردند.

برای این مراسم مختصر و مفید که شاید در نهایت دو ساعت هم زمان نبرد اجرای برخی از مهمانیهای باستانی بود که از سوی چندین جوان اهل کشور میزبان انجام شد.

-اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد-

تهیه کننده: شيدا ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

احاديا بجمال الحبيب قف و انزل ««« »»» که نيست صبر جميلم ز اشتياق جمالگردهمایی وزنه برداران 59 کشور/رقابت های نوجوانان جهان با مراسم افتتاحیه آغاز شد


TT / 48 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : شيدا ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : وزنه
برچسب ها : گردهمایی , افتتاحیه

مطالب مرتبط