گریزمان: هر شب با رویای توپ طلا دراز می کشم

گریزمان: هر شب با رویای توپ طلا می خوابم

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید معتقد است علیرغم پیشرفت خوب وی در سال جاری، او هنوز قادر هست عملکرد خوب تری از خود به اکران قرار بدهد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، گریزمان تاکید کرد که برای رسیدن به سطح مسی و رونالدو، باید افتخارات بیشتری کسب کند اما به این علت تصمیمی برای ترک اتلتیکومادرید نخواهد داشت.

گریزمان نقل کرد: "هنوز احساس می کنم در سطح ستارگانی مثل رونالدو و مسی نیستم و باید سعی کنیم تا با مدد همبازیان در تیم ملی و تیم باشگاهی، جام های بیشتری به ارمغان بیاوریم. وقتی که سیمئونه نقل کرد من در مسیر رسیدن به جایگاه مسی و رونالدو هستم، احساس غرور داشتم و بسیار شادم که زیر نظر سیمئونه فعالیت میکنم و او معتقد است که من چنین کیفیتی دارم. فعالیت کردن با ال چولو به من انگیزه زیادی می دهد و دوست دارم تا دستاوردهای سال گذشته را بهبود ببخشم.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس گریزمان: هر شب با رویای توپ طلا استراحت میکنم

شاید مردمان شانس بیشتری برای رئال مادرید یا بارسلونا قائل باشند، اما ما همه چیز را در زمین مسابقه ثابت خواهیم کرد. اتلتیکو مادرید سال به سال پیشرفت می کند و من هرگز تمایلی به اهمیت دادن در رابطه با آوازه و اعتبار باشگاهم ندارم.

در رابطه با توپ طلا، روزنامه نگاران تصمیم نهایی را می گیرند اما من هر شب با رویای برنده شدن این جایزه استراحت میکنم و تمام تلاش خود را برای به دست آوردن آن خواهم کرد".


****************************

متن از : آبتين ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نگشايد دلم چو غنچه اگر ««« »»» ساغری از لبش نبويد بازگریزمان: هر شب با رویای توپ طلا دراز می کشم


TT / 48 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : آبتين ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : رویای
برچسب ها : گریزمان

مطالب مرتبط