گلایه مجلسی احمد کیارستمی از پزشکان پدرش

شکایت رسمی احمد کیارستمی از پزشکان پدرش

شکایت احمد کیارستمی از قصور پزشکان

احمد کیارستمی پس از درگذشت پدرش پیگیر پرونده پزشکی پدر شد و با توجه به احتمال قصور پزشکی در درگذشت جناب عباس کیارستمی ،خانواده کیارستمی اعلام کردند که از پزشکان شکایت خواهند کرد و این مساله را به طور مجلسی پیگیری خواهند کرد.

فرزند بزرگ جناب عباس کیارستمی گزارش کرد که "بزودی از پزشکان مربوط به پرونده پدرم به طور مجلسی شکایت خواهیم کرد."

احمد کیارستمی که در حاشیه ی مهمانی یادبود جناب عباس کیارستمی در مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور داشت درباره ی آخرین حالت پرونده پدرش که به جهت قصور احتمالی پزشکان در دست بررسی است،اظهار کرد:در حال پیگیری هستیم و هنوز شکایتی از طرف ما فایل نشده است.

احمد کیارستمی از پزشکان پدرش شکایت خواهد کرد

او همچنین گزارش کرد که؛ در روزهای آتی این شکایت رسما از سوی ما (خانواده) مطرح خواهد شد.

جناب عباس کیارستمی که از اسفند سال 94 تا اوایل ماه اردیبهشت 95 به خاطر انجام چند عمل جراحی در ناحیه روده در بیمارستان بستری شده بود و در ماه های اخیر هم چند بار به بیمارستان مراجعه کرده بود، سرانجام بنا به تصمیم خودش 8 ماه تیر برای تکمیل مراحل درمان به پاریس رفت.

او 14 ماه تیر فوت کرد و پیکرش به کشورمان رسانده شد و 20 ماه تیر در لواسان به خاک سپرده شد.

این هنرمند در هفتم ماه اردیبهشت هنگام ترخیص از بیمارستان در آخرین مکالمه اش نقل کرده بود:من امروز از بیمارستان مرخص می شوم، اما این مرخصی به معنای بهبودی کامل نیست. 50 روز در بیمارستان بوده ام و امیدوارم بتوانم پروسه بهبودی ام را در خانه ادامه دهم.

رییس کل سازمان نظام پزشکی به تازگی در پی برخی نقطه نظرات و انتقادات درباره ی مراحل درمان کیارستمی، طی نامه ای به معاون و دادستان انتظامی نظام پزشکی برای پیگیری و رسیدگی به پرونده پزشکی این هنرمند دستور داد.


کیارستمی در کارنامه ی فیلم سازی اش ساخت فیلم های کوتاه «نان و کوچه»، «زنگ تفریح»، «تجربه»، «دو راه حل برای یک مساله» و .. و فیلم های بلند «گزارش» 1356، «اولی ها» 1362، «خانه ی دوست کجاست؟» 1365، «مشق شب» 1366، «کلوزآپ، نمای نزدیک» 1368، «زندگی و دیگر هیچ» 1370، «زیر درختان زیتون» 1373، «طعم گیلاس» 1376، «باد ما را خواهد برد» 1377، «ABC آفریقا» 1379 را دارد.

شکایت مجلسی احمد کیارستمی از پزشکان پدرش

**********************************

تهیه شده توسط: آريامهر ج.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جان بيمار مرا نيست ز تو روی سال ««« »»» ای خوش آن خسته که از دوست جوابی داردگلایه مجلسی احمد کیارستمی از پزشکان پدرش


TT / 55 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : آريامهر ج.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پزشکان
برچسب ها : احمد

مطالب مرتبط