گلزار شهدای سمنان غبارروبی و گل باران شد

گلزار شهدای سمنان غبارروبی و گل باران شد

گلزار شهدای شهر سمنان به عالیت هفته تربیت‌بدنی و ورزش غبارروبی و گل‌باران شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سمنان، عصر امروز با حضور شماری از مسؤولان، ورزشکاران، مربیان تربیت بدنی مدارس سمنان و خانواده های معظم شهیدان، جانبازان، رزمندگان و مردمان این شهر، گلزار شهدای سمنان در امامزاده یحیی (ع) این شهر غبارروبی، عطرافشانی و سپس گل باران شد.

در این برنامه فرهنگی و معنوی که به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره تعلیم و پرورش شهرستان سمنان به انجام رسانده شد، حاضران در مهمانی حین تجدید میثاق با شهدای قیمتی قدر زمان پاسداری مقدس و جنگ تحمیلی، با امام راحل نیز برای تحقق آرمان های والای بنیان قرار ده کبیر انقلاب اسلامی عهدی دوباره بستند.

مربیان تربیت بدنی مدارس شهرستان سمنان در این برنامه مخصوص، به زیارت قبور منزه و معطر شهدای سمنان مشرف شدند و در ادامه سر بر آستان مقدس امامزاده یحیی (ع)، برادر بلافصل امام هشتم (ع) ساییدند.

هفته تربیت بدنی و ورزش با اجرای برنامه های گوناگونی در سر تا سر استان سمنان، پذیرای عموم مردمان و ورزش دوستان و ورزشکاران بوده و تلاش شده است تا ترویج فرهنگ توجه به ورزش به عنوان اولویت اول خانوار در این برنامه ها نکته توجه قرار گیرد.

اداره تعلیم و پرورش شهرستان سمنان به این عالیت ده ها برنامه مخصوص کارکنان اداری، فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان در قالب نقشهای درون مدرسه ای تدارک نگاه کرده است.

سرپرست معاونت تربیت بدنی اداره کل تعلیم و پرورش استان، معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره تعلیم و پرورش شهرستان و جمعی از کارشناسان و معلمان ورزش تربیت بدنی شهرستان سمنان در این مهمانی حاضر بودند.

عاشقان لاله های پرپر زمان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی با حضور در گلزار شهدا؛ با شهیدان قیمتی قدر تجدید میثاق کردند و در این مهمانی، سفیران تندرست تعلیم و پرورش با گذاشتن شاخه های گل بر سر مزار شهدا، یاد و خاطره این عزیزان را زنده کردند.

همچنین زن میرحاج، معلم ورزش و باتجربه ورزشی شهرستان سمنان خاطراتی را از زندگی شهید بزرگوار حسین میرحاج، برادر شهید خود اظهار کرد.

*****************************************

متن از : پوران ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بعدت منک و قد صرت ذابا کهلال ««« »»» اگر چه روی چو ماهت نديده‌ام به تمامیگلزار شهدای سمنان غبارروبی و گل باران شد


TT / 53 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : پوران ذ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : باران
برچسب ها : غبارروبی

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :