گلکسی نوت 7، شرکت سامسونگ را به دادگاه کشاند

گلکسی نوت 7، سامسونگ را به دادگاه کشاند

در حالی که سامسونگ دیگر این تلفن همراه هوشمند را راهی بازار نمی‌کند، پس لرزه‌های خرابی این محصول همچنان به دنبال این شرکت هستند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: فاجعه‌ی گلکسی نوت ۷ همچنان ادامه دارد و شرکت کره‌ای سامسونگ را رها نمی‌کند. در حالی که سامسونگ دیگر این تلفن همراه هوشمند را راهی بازار نمی‌کند، پس لرزه‌های خرابی این محصول همچنان به دنبال این شرکت هستند. اعتماد کاربران به این شرکت بسیار کاهش یافته و نارضایتی مردمان افزایش یافته است. حالا کم‌کم کاربران تصمیم گرفته‌اند که از سامسونگ شکایت می‌کنند.در تازه ترین خبر انتشار داده شده در این‌باره سازمان McCuneWright از سامسونگ برسر تولید نوت ۷ و جمع‌آوری آن از بازار شکایت کرده است. این سازمان نقل کرده در نقش جمع‌آوری گلکسی نوت ۷ بسیاری از کاربران برای چندین هفته گوشی نداشتند و سامسونگ باید جوابگوی این موضوع باشد.

البته سامسونگ هنوز نسبت به این شکایت از خودش واکنش نمایان نکرده و حتی نظری هم در این‌باره نداده است؛ اما معلوم است که این شکایت اولین و آخرین و نکته نخواهد بود و کم‌کم افراد و سازمان‌های گوناگونی از این شرکت کره‌ای شکایت خواهند کرد.

حالا باید نگاه بکنیم که سامسونگ چگونه این داستان ها را مدیریت می‌کند و به چه شکل پاسخگوی افراد ناراضی خواهد بود. به هر حال اوضاع برای سامسونگ تا چندین ماه آینده خراب خواهد بود. حتی این شرکت فعلا به ساختن نوت جدید فکر هم نمی‌کند و شایعه شده که گلکسی S8 تنها پرچم‌دار این شرکت در سال آینده خواهد بود.

-براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد-

تهیه کننده: راتين ه.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل ببردی و بحل کردمت ای جان ليکن ««« »»» به از اين دار نگاهش که مرا می‌داریگلکسی نوت 7، شرکت سامسونگ را به دادگاه کشاند


TT / 26 --- TP / 10%

گردآوری شده توسط : راتين ه.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : گلکسی
برچسب ها : سامسونگ

مطالب مرتبط