«گلکسی آن Nxt» موبایل تمام فلزی شرکت سامسونگ (2 عکس)

«گلکسی آن Nxt» گوشی تمام فلزی سامسونگ

این گوشی تازه که گلکسی آن Nxt نام دارد (Nxt یادآور لغت Next به معنی بعدی است) امروز در اکانت توئیتر شرکت سامسونگ نگاه شد، مکانی که این شرکت چندین تیرز بازرگانی از آن را به اکران قرار داد.
وب سایت دیجی رو - حسین محمود زاده: طبق آخرین اخبار انتشار داده شده، شرکت سامسونگ در حال تهیه شدن برای معرفی گوشی هوشمند بعدی خود از سری گلکسی آن (Galaxy On) می‌باشد. این گوشی تازه که گلکسی آن Nxt نام دارد (Nxt یادآور لغت Next به معنی بعدی است) امروز در اکانت توئیتر شرکت سامسونگ نگاه شد، مکانی که این شرکت چندین تیرز بازرگانی از آن را به اکران قرار داد.
تصویر و عکس شماره 1 ⇩


بر اساس اعلام شرکت سامسونگ، گوشی گلکسی آن Nxt از بدنه‌ای تمام فلزی و یکپارچه برخوردار بوده و دیزاین آن با واژه "all the design that you need” (همه دیزاین نکته نیاز شما) توصیف شده است. همچنین می‌دانیم که این محصول از یک توجه کننده هشت هسته‌ای و دوربین پشتی با فلش LED بهره خواهد گرفت.
جزئیات بیشتر در خصوص این گوشی قرار است در تاریخ 20 اکتبر (29 مهر) و در طی رونمایی آن در کشور هند، انتشار داده شود. نکته جالب اینکه، گلکسی آن Nxt دومین گوشی از سری گلکسی آن شرکت سامسونگ است که در عرض کمتر از یک ماه معرفی می‌شود و در چندین هفته گذشته محصول دیگر از این سری با نام گلکسی آن 8 نیز شناسانده شده بود.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس «گلکسی آن Nxt» گوشی تمام فلزی شرکت سامسونگ

چنانچه چه گوشی هوشمند گلکسی آن Nxt قرار است در کشور هند رونمایی شود اما به احتمال زیاد شاهد عرضه آن در سایر نقاط دنیا نیز خواهیم بود. سال گذشته هم گوشی گلکسی آن 5 ابتدا در کشور هند رونمایی شد ولی در نهایت به بازارهای ایالات متحده نیز راه کشف کرد.

پیشنهاد می‌کنیم در چندین روز آینده حتماً با ما در دیجی رو همراه باشید تا جزئیات بیشتر درباره این گوشی هوشمند تازه شرکت سامسونگ را به اطلاع شما منتقل بکنیم.

****************************

تهیه شده توسط : فرزانه ش.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان ««« »»» جان به غم‌هايش سپردم نيست آرامم هنوز«گلکسی آن Nxt» موبایل تمام فلزی شرکت سامسونگ (2 عکس)


TT / 86 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : فرزانه ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : گلکسی
برچسب ها : سامسونگ , فلزی , گوشی

مطالب مرتبط