گودرزی: تنها به فکر قهرمانی هستیم/ هدف مان از حضور در لیگ، تکرار قهرمانی در جهان است

گودرزی: تنها به فکر قهرمانی هستیم/ هدف مان از حضور در لیگ، تکرار قهرمانی در جهان است

مربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی گفت: تنها به فکر قهرمانی در مسابقات لیگ کشتی آزاد هستیم.

عکس   گودرزی: تنها به فکر قهرمانی هستیم/ هدف مان از حضور در لیگ، تکرار قهرمانی در جهان است

صادق گودرزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط تیم کشتی آزاد بیمه رازی برای حضور در لیگ، اظهار داشت: آزادکاران بیمه رازی شرایط بسیار خوبی را تجربه می کنند و چند هفته ای است که اردوهای متمرکزی را برگزار می کنیم تا بتوانیم همچون ادوار گذشته آمادگی صد درصدی مقابل حریفان بایستیم.

وی افزود: تیم بیمه رازی تنها به قهرمانی در لیگ فکر می کند و اگر چنین اندیشه ای بین کادر فنی و مدیران وجود نداشت قطعاً عطای حضور در لیگ را به لقایش می بخشیدیم اما با چنین هدفگذاری تنها به قهرمانی در لیگ و پس از آن نیز هدف اصلی ما تکرار عنوان قهرمانی در جهان است. ما نفرات مان را به خط کرده ایم تا ابتدا در لیگ و بعد از آن در لیگ جهانی بتوانیم پرقدرت حاضر شویم و از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم.

مربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی خاطرنشان کرد: نفرات بسیار خوب و آماده ای در اختیار تیم قرار دارند و من شک ندارم که می توانیم در لیگ پیش رو نیز قهرمان شویم، البته تیم های دیگر نیز برنامه ریزی خوبی دارند اما شرایط برای ما بهتر خواهد بود و اعتماد زیادی به کشتی گیران مان داریم.

گودرزی ادامه داد: مسابقات لیگ قطعاً می تواند به تیم ملی نیز کمک زیادی انجام دهد و حضور چهره ای جوان و البته نفراتی که می توانند در این مسابقات شگفتی ساز شوند درآینده می تواند به سود تیم ملی باشد.

*************************************

متن از : پوران ذ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آسمان بار امانت نتوانست کشيد
««« »»»
قرعه کار به نام من ديوانه زدند

گودرزی: تنها به فکر قهرمانی هستیم/ هدف مان از حضور در لیگ، تکرار قهرمانی در جهان است

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر دهید