تیم کوک و بیل گیتس در فهرست معاونان خانم هیلاری کلینتون!

تیم کوک و بیل گیتس در فهرست معاونان هیلاری کلینتون!

ایمیل‌های افشا شده هیلاری کلینتون، نامزد ریاست‌ جمهوری ایالات متحده نمایان کرده که چند شخصیت بزرگ جهان تکنولوژی در میان فهرست معاونان احتمالی وی حضور دارند.

در یکی از این ایمیل‌ها، مدیر رای گیری ای کلینتون به افرادی که امکان می دارد وی(کلینتون) به عنوان معاونان خود شناساند اشاره کرده و در میان آنها، نام افرادی مانند تیم کوک(مدیر شرکت اپل)، بیل و ملیندا گیتس، ماری بارا(رئیس شرکت جنرال موتورز ) و اورسلا برنز(رئیس شرکت زیراکس) نگاه کرده می‌شوند.

ویکی‌لیکس از اوایل ماه اکتبر هزاران ایمیل جان پودستا، مدیر رای گیری ای کلینتون را افشا کرده و گفته که این کار را تا روز انتخابات ادامه خواهد داد. پودستا هنوز گفته‌های ویکی‌لیکس را در رابطه با ایمیل‌ها تائید نکرده اما در رابطه با هک شدن حسابش گزارش کرده است.

از دیگر اسامی گفته شده در این فهرست پیش‌نویس برای معاونت رئیس جمهور احتمالی ایالات متحده می‌توان به احمد موهتار کنت، رئیس شرکت کوکاکولا نیز اشاره کرد. به گزارش ایسنا به نقل از تک‌کرانچ،هیچکدام از اسامی گفته شده تجربه سیاسی ندارند و احتمالا تنها برای حرارت دادن تنور رای گیری ای کلینتون ذکر شده‌اند و گزینه‌های جدی نیستند.

---براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد---

تهیه از : رخشا ث.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

وليکن کی نمايی رخ به رندان ««« »»» تو کز خورشيد و مه آيينه داریتیم کوک و بیل گیتس در فهرست معاونان خانم هیلاری کلینتون!


TT / 41 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : رخشا ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : گیتس
برچسب ها : کلینتون , هیلاری , معاونان

مطالب مرتبط