تیم کوک و بیل گیتس در میان نامردهای معاون اولی هیلاری کلینتون

تیم کوک و بیل گیتس در میان نامردهای معاون اولی هیلاری کلینتون

خبرگزاری فارس: تیم کوک و بیل گیتس در میان نامردهای معاون اولی هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در حال بررسی معاونان بالقوه خود در صورت انتخاب توسط مردمان است و دو غول جهان تکنولوژی نیز در میان این افراد به نظر مییایند.

به گزارش خبرنگار تکنولوژی اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از تک کرانچ، بر طبق ایمیل های افشا شده جان پادستا رییس ستاد رای گیری ای هیلاری کلینتون وی تمایل داشته تیم کوک مدیر عامل اپل و بیل گیتس موسس مایکروسافت را به عنوان گزینه های احتمالی تصدی پست معاون اولی خود درنظر بگیرد.

پادستا در ایمیلی که در تاریخ 17 مارس 2016 ارسال کرده، به این دو نفر و افرادی دیگری مانند ماری بارا از جنرال موتورز و اورسلا برنز از شرکت زیراکس هم اشاره کرده است. این امر نمایان کننده میزان اتکا و اعتماد هیلاری کلینتون به مدیران شرکت های تکنولوژی و نقشی است که برای این افراد انتخاب کرده است.

ویکی لیکس در روزهای اخیر انبوهی از ایمیل های پادستا را که در ماه های مارس و اکتبر ارسال شده را افشا کرده است و قصد دارد در آینده تعداد بیشتری از این ایمیل ها را نیز منتشر نماید. خود این فرد به هک شدن حساب ایمیل خود اعتراف کرده، هر چندین صحت اطلاعات افشا شده را تایید نکرده است. وی انگشت اتهام را به سمت جان استون دستیار ترامپ گرفته و وی را به همکاری با جولیان آسانژ موسس ویکی لیکس متهم کرده است.

از جمله افراد جالب دیگری که در میان نامزدهای معاون اولی هیلاری کلینتون هستند می شود به هووارد شولتز رییس استارباکس، موتار کنت مدیر عامل کوکاکولا و … اشاره کرد. در انتهای این فهرست حتی نام برنی سندرز هم به چشم می خورد.

********************

تهیه کننده : كتايون ب.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مگر زنجير مويی گيردم دست
««« »»»
وگر نه سر به شيدايی برآرم

تیم کوک و بیل گیتس در میان نامردهای معاون اولی هیلاری کلینتون

TT / 20 — TP / 7%

نظر دهید