گیراترین لباس های مد سال 1397 خورشیدی و 2018 را بشناسید (10 عکس)

جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

تصویر شماره 1 ⇩

گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید 

امروز بشما گیراترین مدل های لباس سال 97 شمسی و 2018 را شناسایی میکنیم که قادر می باشید آن ها را بشناسید.  اگه کمی اهل مد باشید, می‌دانید که هر فصل سبک کاور و رنگ های ویژه خودش را دارد. برای این‌که بدانید در فصل پیش رو چه چیزهایی مد است و زیاد ترین هوادار را دارد, ما از سرشناسترین دیزاینر ها و طراحان مد خواسته ایم

تا شما را راهنمایی کنند. در ذیل نمونه مدل های لباسی که درسال 97 و 2018 مد میشوند را برای شما آورده ایم تا اگه شما هم پسندیدید با مد روز جلو روید, هر چه زودتر دست بکار شوید.

کت زنانه

تصویر شماره 2 ⇩
تصویر گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید

احتمالاً در چند سال اخیر کت های زنانه مکانی در صنعت مد و فشن خانوما نداشتند اما سال 97 شمسی و 2018 سالی است که بار دیگر این مدل لباس را در تن زنهای بسیاری نگاه خواهید کرد. در حقیقت هر چه بیشتر پیش می‌رود, بانوان اعتماد به نفس بیشتر و جایگاه بالاتری در جامعه می یابند, بر تن کردن کت هم نمادی از توانایی و اقتدار آنهاست.

پس درسال 97 و 2018, کت را دیگر نه تنها در تن مردان, بلکه در تن زن ها هم نگاه خواهید کرد. اگه به تازگی به لباس ستاره ها در رد کارپت هم نگاهی بیاندازید, می‌بینید که ستاره های بسیاری مثل بلیک لایولی, کت و شلوار به تن کرده اند که خیلی هم باکلاس و قشنگه.

2. مد دهه 70

تصویر شماره 3 ⇩
تصویر گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید

اگه دقت کرده باشید, شمار زیادی از مدهایی که هرساله به دنیا می آیند, منتسب به سالها پیش هستند. بعنوان مثال در چند سال اخیر, عده ای از مدهای دهه 90 میلادی, بار دیگر توجه دیزاینر ها و طراحان مد رابه خود جلب کرد و با استقبال زیاد مردم هم رو به رو شد. اما سال 97 شمسی و 2018 از چه دهه ای اقتباس می کند؟

دهه 70 دهه ای است که شمار زیادی از مدهای آن سال را بار دیگر درسال 97 و 2018 نگاه خواهید کرد. لباسهای رنگی, لباسهای یقه بلند, لباسهای جین و… از مدل هایی است که سال جاری در صنعت مد و فشن می درخشند.

نقشهای هندسی

تصویر شماره 4 ⇩
تصویر گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید

درسال 97 و 2018, نقشهای هندسی بر مد و فشن حکمرانی میکنند, بویژه وقتی که حرف از زیورآلاتها درمیان باشد. هینا شا, یکی از دیزاینر ها و طراحان معروف جواهرات, ذکر کرده: «شما نقشهای هندسی بسیاری را, بویژه شش ضلعی, روی لباس, اکسسوری و تزیینات چیدمان منزلهایتان نگاه خواهید کرد. کیف ها و عینک آفتابی هم بیشتر از همه ی به طرف این مد به سوی خود کشیده شده اند.»

جین

تصویر شماره 5 ⇩
تصویر گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید

لباسهای جین را در کمد لباس هر فردی پیدا خواهید کرد. خوشبختانه این مدل لباس آن قدر هوادار دارد که هیچ وقت از مد نمی افتد. در حقیقت جین یکی از مؤثر ترین نمونه مدل های لباسی است که از صنعت مد و فشن کشور ایالات متحده به ارث رسیده است. نقشهای گوناگونی از پارچه های جین وجود دارند که به آن تنوع

داده اما سال 97 شمسی و 2018 چه مدل جینی مورد توجه است؟ اگه سالها پیش جین های آبی روشن رابه وفور در بازار نگاه می کردید, سال جاری بالعکس جین های تیره رنگ را نگاه خواهید کرد. سال 97 شمسی و 2018 سال ابتکار در نقشهای جین است پس از نقشهای جور وا جور و پرشور آن نهایت خوشی را ببرید.

پارچه های مخملی

تصویر شماره 6 ⇩
تصویر گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید

احتمالاً تاکنون پارچه های مخملی را تنها برای ضیافتها و مهمانی ویژه به تن میکردید اما سال 97 شمسی و 2018 این جنس پارچه را بیشتر نگاه خواهید کرد.به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز این باور که پارچه های مخملی را بایستی تنها در فصل تابستان به تن کرد, دیگر در جهان مد 2018 مکانی ندارد, بلکه این جنس پارچه در فصل زمستان هم حاکم است.

بعنوان مثال در فشن شوهایی که برای فصل بهار 2018 به انجام رسانده شده اند, پارچه های فانتزی مخملی با رنگ های خنثی بر دفیله های مد می درخشند. اگه رنگ های خنثی این پارچه برای شما خسته کننده است, از رنگ های روشن بهره گیرید تا ظاهری نوین تر بخود بگیرند.

رنگ بنفش

تصویر شماره 7 ⇩
تصویر گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید

هر سال رنگ ویژه به خودرا دارد, سال 97 شمسی و 2018 سال رنگ بنفش است. این رنگ که به رنگی Luxury شهرت دارد, نه تنها در لباس و اکسسوری, بلکه در میکاپ صورت هم به مراتب نگاه شده است. شما می‌توانید از تن های مختلف این رنگ بهره گیرید.

پارس ناز اگه دوست دارید به درستی بدرخشید, بنفش تیره گزینه خوبی برای شما خواهد بود اما اگه رنگ های سبک تر را دوست میداشت, ما تونالیته های بنفش روشن رابه شما توصیه می‌دهیم.

نقشهای گلدار درشت

تصویر شماره 8 ⇩
تصویر گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید

اگه فکر می‌کنید که لباس هایی با نقشهای گل درشت از مد افتاده است, بهتر است تجدید نظر کنید زیرا سال 97 شمسی و 2018 این طرح را بر تن شمار زیادی از اطرافیان تان نگاه خواهید کرد. گلهای درشت با رنگ های جیغ و قابل توجه در راهند. با بر تن کردن این مدل لباس ها ظاهری نوین بخود می‌گیرید و متفاوت از جمع خواهید درخشید.

سبک فرانسوی

تصویر شماره 9 ⇩
تصویر گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید

یکی از طرحهای لباس بر تن کردن که درسال 97 و 2018 توجه دیزاینر ها و طراحان رابه خود جلب کرد, سبک فرانسوی است. نقشهای مینیمالیستی, راه راه, جزییات ظریف و زنانه, کلاه, مخلوط رنگ های آبی کمرنگ و سفید و… از خصوصیات لباسهای فرانسوی هاست که صنعت مد سال جاری را هم تحت تاثیر خود گذاشته است.

اکسسوری

تصویر شماره ده ⇩
تصویر گیراترین لباس های مد سال 97 شمسی و 2018 را بشناسید

حتی اگه خوشگل ترین لباس رابه تن کرده باشید, دو باره بی اکسسوری آن طور که بایستی به چشم نخواهید آمد. زیورآلاتها اگه درست بر گزیده شوند, جاذبه ظاهر شما را دوبرابر می‌کنند. البته تلاش کنید که آن ها را از سادگی در آورید. کیف, عینک آفتابی, گردنبند و غیره… که با نقشهای گل, مروارید, پر و سنگهای زیبا زینت شده اند, ظاهر شما رابه خوب ترین شکل امکان پذیر تکمیل خواهند کرد.

-- نظرات شما مايه دلگرمى ماست --

نگارش : آوا ع.

لباس, کیف و کفش در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پيران سخن ز تجربه گويند گفتمت ««« »»» هان ای پسر که پير شوی پند گوش کنگیراترین لباس های مد سال 1397 خورشیدی و 2018 را بشناسید (10 عکس)


TT / 391 --- TP / 40%گردآوری شده توسط : آوا ع.
تاریخ گردآوری : 2018-01-23
در دسته بندی : کیف و کفش
برچسب ها : سال 97
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :