یورش نظامیان صهیونیست به شمال غزه و بازداشت فلسطینیان در کرانه باختری

یورش نظامیان صهیونیست به شمال غزه و بازداشت فلسطینیان در کرانه باختری

منابع فلسطینی از یورش محدود خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی به شمال نوار غزه و بازداشت ۱۱ فلسطینی در کرانه باختری خبر دادند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، چند خودرو و بولدوزر نظامی رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه به صورت محدود به شمال نوار غزه یورش آوردند.

برخی منابع محلی گفتند که 4 بولدوزر نوع D9 تا مسافتی بالغ بر 50 متر از منطقه ای واقع در میان جبالیا و بیت حانون به سمت شمال نوار غزه یورش آورده و بولدوزرها شروع به خاکبرداری و پاکسازی منطقه کردند در حالیکه هواپیماهای شناسایی نیز در حال پرواز در آسمان بودند.

از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت صبح امروز چهارشنبه نوشت که نیروهای اشغالگر 11 فلسطینی را در نقاط مختلف کرانه باختری بازداشت کردند.

به نوشته این روزنامه، نیروهای اشغالگر به خانه های تعدادی از شهروندان در نابلس و جنین یورش برده و شروع به بازرسی خانه ها به بهانه جستجوی افراد تحت تعقیب کردند.

****************************************

تهیه کننده : پريناز ژ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از بس که چشم مست در اين شهر ديده‌ام ««« »»» حقا که می نمی‌خورم اکنون و سرخوشمیورش نظامیان صهیونیست به شمال غزه و بازداشت فلسطینیان در کرانه باختری


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پريناز ژ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بین المللی
برچسب ها : یورش , کرانه , شمال , فلسطینیان

مطالب مرتبط