یونس طاهری و مصاحبه با آن


خود متوقف شد و وقتمو صرف تمرین و کارهای اجرام گذاشتم.کارهای آلبوم در طی مراحل پایانیِ و در اوایل سال 92 آماده می شه.توی این آلبوم سعی کردم صلیقه ی همه سن مخاطبی رو (20-30)از نظر ترانه و ساز جوابگو باشم.به همین خاطراز هنرمندان خوبی برای ترانه – تنظیم و آهنگسازی استفاده کردم.

5-گنجا سانگ : از آلبوم به پات نشستم برای ما بگویید؟جواب یونس طاهری:راستش آلبوم قرار بود اواخر شهریور آماده بشه،ولی به دلیل اجرایی که توی تابستان 91 واسم گذاشته یودن،کار آلبوم خود به

4-گنجا سانگ : اسم اولین ترانه ای که درست کردید ؟جواب یونس طاهری:راستش اولین ترانه ای که درست کردم،کار به پات نشستم بود که به خاطر سبک آهنگ، این کار رو واسه ی آلبوم انتخاب کردم.

3-گنجا سانگ : تا به حال چند آهنگ اجرا کردید؟نام هر کدوم را هم به ما بگید ؟جواب یونس طاهری: تا کار داشتم که فعلا به دلایلی کار تو رو می خوام با تنظیم و آهنگسازی میلاد ترابی و ترانه از خودم ،بعد از محرم و صفرروی سایت های موزیک قرار می گیره.

جواب یونس طاهری:متولد 3/3/1370،دانشجوی مهندسی سخت افزار که از سن 11 سالگی به حرفه ی خوانندگی علاقه مند بودم،تمرینات خودمواز اون سن شروع کردم و در سن 19 سالگی دوره ی آواز رو در هنرستان موسیقی زیر نظر استاد معمارزاده گذراندم و در حالحاضر به نوازندگی گیتار مسلط هستم و در کنار آن به تمرین و نوازندگی ویولون می پردازم.

2-گنجا سانگ : اول از همه یه بیوگرافی مختصر از خودتون به ما بدید… از چه سالی شروع به کار کردید استادی داشته ایدیا خیر! و چه سازهایی را مسلط هستید و یا دوست دارید که یاد بگیرید… و هر چیزی که برای شروع لازمه را لطفا ذکر کنید…

------------------------------------

نگارنده : شهسوار ن.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مريد طاعت بيگانگان مشو حافظ ««« »»» ولی معاشر رندان پارسا می‌باشگردآوری شده توسط : شهسوار ن.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : یونس
برچسب ها : طاهری
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :