۱۳۴گروه جهادی چهارمحال و بختیاری در حوزه محرومیت زدایی فعالیت می کند

۱۳۴گروه جهادی چهارمحال و بختیاری در حوزه محرومیت زدایی فعالیت می کند

رئیس بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ۱۳۴ گروه جهادی در حوزه محرومیت‌زدایی در مناطق محروم استان خدمات رسانی می‌کنند.

عکس   ۱۳۴گروه جهادی چهارمحال و بختیاری در حوزه محرومیت زدایی فعالیت می کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، محمدعلی مرادی پیش از ظهر امروز در نخستین همایش مردمی ستاد اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به فعالیت تشکل ها و نهادها در استان اظهارداشت: تشکل ها و نهادهای زیادی در استان فعال هستند اما متأسفانه به صورت موازی کار می کنند که می‎ طلبد از تمام ظرفیت آن ها به دور از موازی کاری استفاده شود.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی از سال ۹۲ فعالیت خود را در حوزه اقتصاد مقاومتی آغاز کرده است، افزود: در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ۱۳۴ گروه جهادی در حوزه محرومیت زدایی در مناطق محروم استان خدمات رسانی می کنند که خدمات رسانی این گروه ها موضوع اقتصاد مقاومتی را در روستاها فعال کرده است.

رئیس بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بسیج سازندگی در حوزه اقتصاد مقاومتی بومی و سنتی در روستا در ۱۸ عرصه ورود پیدا کرده است، بیان کرد: پرورش قارچ، پرورش زنبور عسل، دام و ماکیان از جمله طرح هایی است که در روستاها انجام شده است.

مرادی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان اعطا و ۷۰۰ کارگاه تولیدی در روستاها راه اندازی شد، در ۶ ماهه نخست امسال نیز با پرداخت تسهیلات تاکنون ۴۰۰ کارگاه جدید دیگر راه اندازی و زمینه اشتغال هزار نفر در روستاها فراهم شد.

وی با بیان اینکه برنامه های اقتصاد مقاومتی متناسب با ظرفیت هر شهرستان اجرا می شود، گفت: در شهرستان های سامان و بن تولید هلو، شهرستان کوهرنگ تولید عسل، شهرستان شهرکرد تولید لبنیات، شهرستان لردگان تولید گیاهان دارویی و شهرستان بروجن تولید سیب زمینی انجام می شود.

رئیس بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در راستای انعقاد تفاهم نامه با آستان قدس رضوی مقرر گردید اعتباراتی جهت محرومیت زدایی مناطق استان اختصاص یابد که امسال ۳ دهستان با تخصیص اعتبارات میلیارد توسعه می یابند.

– ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد –

نگارش : رامين ژ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مکن در اين چمنم سرزنش به خودرويی
««« »»»
چنان که پرورشم می‌دهند می‌رويم

۱۳۴گروه جهادی چهارمحال و بختیاری در حوزه محرومیت زدایی فعالیت می کند

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *