۶۰۰۰ کتاب صوتی در بین روشندلان اردبیل توزیع شد

۶۰۰۰ کتاب صوتی در بین روشندلان اردبیل توزیع شد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین روشندلان ۶۰۰۰ کتاب صوتی در بین روشندلان و نابینایان اردبیل توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل٬ رباب عزیزخانی ظهر امروز در مراسم تجلیل از اعضا و داوطلبان بخش روشندلان در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویتهای کتابخانه های عمومی استان اردبیل تریج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین روشندلان و نابینایان است که در این زمینه 6 هزار کتاب صوتی در بین روشندلان اردبیل توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه نابینایان و روشندلان ظرفیت بالایی در بخشهای مختلف فرهنگی و اجتماعی دارند٬ افزود: در این زمینه کتابخانه های استان اردبیل با حمایتهای همه جانبه درصدد شکوفایی این استعداها هستند تا روشندلان نیز گامهایی در فرهنگ کتاب و کتابخوانی بردارند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با بیان اینکه باید فکر روشندلان و نابینایان مورد حمایت همه جانبه قرار گیرد٬ گفت: در حال حاضر بیشتر از 215 نابینا و روشندل در استان اردبیل عضو کتابخانه ها ی عمومی هستند و باید کتابخانه های عمومی در این مورد اهتمام ویژه ای داشته باشند و این قشر فرهیخته و روشندل همیشه حمایت شود.

عزیزخانی بیان کرد: برخی روشندلان و نابینایان استعدادهایی در بخشهای مختلف دارند که باید با حمایتهای همه جانبه این استعدادها شکوفا شود و نیاز است در این زمینه مسئولان مربوطه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی تصریح کرد: مهمترین اهداف ما توانمندسازی روشندلان و نابینایان در بخشهای مختف است که کتابخانه های عمومی استان اردبیل در فراهم کردن شرایط و امکانات اقتصادی نقش مهمی را ایفا می کنند.

در پایان این مراسم از اعضا و داوطلبان بخش روشندلان با اهدای لوح سپاس و جوایز تجلیل و قدردانی شد.

**نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد**

گردآوری توسط: اشكان ن.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نبود نقش دو عالم که رنگ الفت بود ««« »»» زمانه طرح محبت نه اين زمان انداخت۶۰۰۰ کتاب صوتی در بین روشندلان اردبیل توزیع شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : اشكان ن.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : صوتی , کتاب , روشندلان

مطالب مرتبط