رونمایی از تیزر و پوستر مستند «شب نامه»/ پرده برداری از جاسوسی نوین در کارآفرینی

رونمایی از تیزر و پوستر مستند «شب نامه»/ پرده برداری از جاسوسی نوین در کارآفرینی

خبرگزاری فارس: رونمایی از آگهی کوتاه و پوستر مستند «شب‌نامه»/ پرده‌برداری از جاسوسی نوین در کارآفرینی

«شب نامه» به مدت ۱۰۰ دقیقه، نام مستند بلندی به کارگردانی سید مهدی کرباسی است که پرده از جاسوسی نوین در حوزه کارآفرینی کشور برمی‌دارد.

به گزارش خبرنگار سینما و تئاتر خبرگزاری فارس، «شب نامه» به مدت ۱۰۰ دقیقه، نام مستند بلندی است که پرده از جاسوسی نوین در حوزه کارآفرینی کشور برمی دارد. این مستند به کارگردانی سیدمهدی کرباسی و نویسندگی جناب رضا صادقی و تهیه کنندگی حمیدرضا جعفریان در مرکز مستند سفیرفیلم تولید شد.

«شب نامه»، روایتى است از پشت صحنه اتفاقات شش ماه افشاگرى کانال تلگرامى به همین نام که در طى فعالیت خود شبکه جاسوسی که در نگاه کن کارآفرینان کشور نفوذ کرده را آشکار می کند.

در طی این شش ماه چند هزار نفر از فعالین اکوسیستم استارت آپى کشور به طور مداوم محتوای انتشار داده شده در کانال شب نامه را پیگیری می کردند و با ادمین این کانال «عرشیا کاظم زاده» به طور مستمر گفتگو می کردند، درحالیکه از تولید مستند «شب نامه» باخبر نبودند.

جاسوسى نوین در کشور موضوع اصلى مستند «شب نامه»، تازه ترین تولید مرکز سفیرفیلم است که فعالین اصلى محیط استارت آپى از جمله کارآفرینان، خبرنگاران، دلالان سرمایه گذارى در آن حضور دارند. این مستند ۱۰۰ دقیقه ای بزودی رونمایی خواهد شد.

————————————-

تهیه شده توسط : گيتی خ.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من چه گويم که تو را نازکی طبع لطيف
««« »»»
تا به حديست که آهسته دعا نتوان کرد

رونمایی از تیزر و پوستر مستند «شب نامه»/ پرده برداری از جاسوسی نوین در کارآفرینی

TT / 18 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *