چندین لغت برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 28 مهر متولد شده ای، تولدت مبارک! امروز روز شگفت انگیزی برای متولد شدن است، زیرا روزی فوق العاده برای شروع هایی تازه قادر هست باشد. راه را برای خودتان گشوده و به خودتان اجازه بدهید که مسیر کاملا جدیدی را برای زندگیتان برگزیده و در پیش بگیرید. شما طی چندین ماه آینده شانس زیادی برای آموختن درس های جدید خواهید داشت. این دانش تازه حاصل شده تا قبل از آمدن تابستان سال آینده شما را به مکان هایی خواهد رساند که حتی در استراحت کن و خیالتان هم نمی نگاه کرده اید. درست است که در راهتان ناچار خواهید بود با موانعی هم دست و پنجه نرم کنید، اما این سال جدید زندگیتان سالی سرشار از موفقیت در تمامی زمینه های زندگیتان خواهد بود. سعی کنید از این فرصت نهایت استفاده را برده و با سعی و تلاش کافی هر آنچه همیشه می خواسته اید را به دست بیاورید. اگه مییاندیشید عشق قرار می داری در این دنیا دیگر مکانی ندارد تا پایان امسال نظرتان در این مورد تحول خواهد یافت، فقط باید به طرف مقابلتان فرصت بدهید.

متولد فروردین ماه (بره):

شما قادر نیستید عملی کردن حرف هایتان را بیش از این به تأخیر بیندازید. صحبت کردن شاید راحت به چشم بیاید و مخارجی برایتان به همراه نداشته باشد، اما اگه واقعا بخواهید کارتان را پیش ببرید هیچ معضلی را حل نخواهد کرد. همکارانتان شاید با خودشان این طور اندیشند که نیاز شدیدی که شما به برنده شدن احساس می کنید برایتان به این معناست که آنها باید بازنده باشند و به همین علت هم بخواهند کارهای شما را تحت مهار داشته باشند. خوشبختانه شما می توانید به سادگی و با انجام کارها به صورت گروهی از چالش و چالش پیش گیری کرده و بدون آنکه برای خودتان دشمن تهیه کنید کارهایتان را هم آسانتر پیش ببرید.

متولدین اردیبهشت ماه (گاو):

امروز اگه کسی بخواهد اهداف و برنامه هایتان را زیر پرسش ببرد شدت احساساتتان و واکنشی که نمایان میکنید خود شما را هم شگفت زده خواهد کرد. به خودتان لطف کرده و نیاندیشید که ناچار هستید کارها را در سطحی به انجام رسانید که اطرافیانتان به انجام میرسانند. به کارهای خودتان افتخار کنید و با اعتماد به نفس کارهایتان را به انجام برسانید. به احساسات بدی که دارید دقت دارید و این انرژی منفی که حس می کنید را نادیده نگیرید. معضلات را به محض اینکه ایجاد میشوند حل کنید تا بزرگ و بزرگ تر نشوند. بلز هم خودتان را درگیر گذشته و اتفاقات مربوط به آن نکنید، وقت آن رسیده است که رو به جلو حرکت کنید.

متولدین برج خرداد (دوقلوها):

امروز اگه به احساساتتان بیش از اندازه قدرت بدهید و مه چیز را به دست احساس بسپارید شور هر چیزی را در خواهید آورد. در شرایط کیهانی فعلی شور و هیجان شما در اوج خود قرار دارد، با این حال بهتر است مواظب رفتارتان باشید و اگه کسی با شما یا نظراتتان مخالفت کرد واکنش تندی نمایان نکنید. شما قادر نیستید با روش آتش در برابر آتش برنده این جنگ باشید. به جای اینکه طوری رفتار کنید که انگار یک گوشه گیر افتاده اید و چاره ای جز ضربه زدن ندارید، مغزتان را به کار بیندازید و با یک استراتژی به شمار آمده و با رفتاری همراه با ملایمت حرف خودتان را به کرسی بنشانید. کار خودتان را به آرامی پیش ببرید، گاهی ضروری است با پنبه سر برید.

متولدین برج تیر (خرچنگ):

امروز تند صحبت کردن قادر هست تبدیل به بحث و اختلاف نظر شود، به مخصوص اگه با شخص جاه طلبی روبرو باشید که دارد جلوی پیشرفت شما را می گیرد. در هر صورت زمانی با کسی روبرو هستید که می خواهد به شما مسلط شود و زور نقل بکنید باید سر حرف خودتان بمانید و از موضعتان کوتاه نیایید. شجاعت خیلی هیجان انگیزتر از به وحشت افت است و در دراز مدت آسانتر نیز هست. حال امروزتان خیلی خوب است، اما شایداین طور به چشم بخورد که همکارانتان در محل کار می خواهند با کارهایشان این انرژی مثبت شما را برطرف بکنند. اجازه ندهید چنین اتفاقی بیفتد و به جای اینکه منفعل باشید سعی کنید ثمربخش بوده و شما آنها را تحت تأثیر گذارید.

متولدین برج مرداد (شیر):

اگه امروز نگاه کردید که برنامه هایتان دارند به هم می ریزند به هیچ عنوان دست پاچه نشوید. شاید این شیر نگران اندیشد وقت آن رسیده که یک غرش درست و حسابی راه بیندازد، اما اکران قدرت هیچ مددی به برگرداندن نظمی که می خواهید به زندگیتان نخواهد کرد. شاید خیالتان آنقدر از اینکه در مسیر درست قرار دارید راحت باشد که دست به کارهایی بزنید که تنها اوضاع را بدتر می کنند. چه بخواهید سبک زندگیتان را بهبود ببخشید و چه سعی در پیش بردن پروژه ای در محل کارتان داشته باشید، شما دارید وارد مرحله جدیدی می شوید که برایتان آشنا نیست. بیش از اندازه تقلا نکنید و کمی تسلیم شرایط موجود بشوید و نگاه بکنید چه رقم خواهد خورد.

متولدین برج شهریور (سنبله):

امروز کلامتان چنان تند است که شاید ناخواسته کسی را که در واقع می خواسته اید مورد لطف و حمایت خود گذارید را ناراحت خاطر و ناراحت کنید. با این حال تفسیر منطقی و عمل گرایانه ای که از حالت ایجاد شده دارید به شما یاری خواهد رساند به سوء تفاهمی که ایجاد شده پی ببرید و بخواهید رفتار خودتان را جبران کنید. به هر حال خیلی احتیاط کنید، بعضی ها خیلی بیش از آن چیزی که به چشم مییاید حساس هستند. اگه احساس می کنید امروز شخصی که دوست دارید دارد غیر منطقی رفتار می کند با او وارد بحث نشوید و این بحث را برای زمانی قرار بدهید که اوضاع به حالت عادی بازگشته و شرایط به نفع شما برگردد.

متولدین مهر (ترازو):

شما در حال حاضر بصیرت کافی برای نگاه کردن آنچه دارد در پیرامونتان پیش مییاید و نتایجی که روی شما و اطرافیانتان قرار خواهد داد را دارید. از قدرت ادراک فوق العاده و حس ششم خود بهره گیرید تا پیش از آنکه اوضاع از مهار بیرون رود خوب ترین راه حل ممکن را برای آن یابید. در خانه همه خیلی عصبی به چشم مییایند و این موضوع قادر هست زمینه ساز تنش و چالش بین اعضای خانواده شود، برخی خاطرات از یاد برده شده از گذشته دوباره مطرح خواهند شد و شما از اینکه وارد این ملودرام شده اید اصلا شاد نخواهید بود؛ اما این بحث ها قادر هستند در نهایت به خیر و خوشی به پایان رسانده شوند و اوضاع را خیلی بهتر از قبل کنند.

متولدین آبان (عقرب):

امروز همه خیلی عصبی به چشم مییایند و واکنش های تندی که نمایان میکنند با شرایط موجود خیلی نا متناسب به چشم مییایند. حتی اگه شما سعی کنید که احساسات خود را سرکوب یا مخفی کنید هم امکان می دارد مورد خشم یک نفر که خیلی بی علت عصبانی به چشم مییاید قرار خواهید گرفت. به این حالت واکنش شدیدی نمایان نکنید و احساسات خود را از طریق راهی به غیر از بحث کردن تخلیه کنید تا از پیامد جانبی این جدال بی مورد در امان بمانید. اگه می خواهید کارهایتان به خوبی جلو بروند برای آنها برنامه داشته باشید، اما اگه این برنامه ها طبق پیش بینی شما عملی نشدند نا امید نشده و راه دیگری را آزمایش کنید.

متولدین آذر (کمان):

امروز شما همچون شخصی هستید که ماموریت دارد وظیفه ای را به انجام برساند، این ماموریت نیز چیزی نیست به غیر از رسیدن به اهدافتان. شور و انرژی فراوانی که احساس می کنید همچون هدیه ای از جانب خداوند به کمک شما خواهند آمد. اما متاسفانه اگه احساس کنید چیزی دارد رسیدن شما به موفقیت را به خطر می اندازد، امکان می دارد تصویر و عکس العمل شدیدی از خودتان نمایان کنید. شاید این بحران قرار می داری باشد، اما اگه سعی نکنید بار همه دنیا را به تنهایی به دوش بکشید می توانید آن را به نفع خودتان تمام بکنید. شما چیزهایی می بینید که دیگران قادر به نگاه کردن آنها نیستند، پس اگه حرف هایتان به مذاق دیگران خوش نیامد از دست آنها غصه نخورید.

متولدین دی (بز):

امروز اگه با افرادی روبرو شوید که می خواهند به شما روز بگویند و حرصتان را در بیاورند ناچار خواهید شد با به وحشت افت های درونیتان مواجه شده و در برابر آنها بایستید. با این حال باید مواظب باشید دلخوری و نارضایتی خود را به اشتباه سر کسی که هیچ رابطه ای به این جریان ندارد تخلیه نکنید. در هر صورت این موقعیت قادر هست به شما یاری رساند نگرش و تفکری را که مانع موفقیت شما می شود برای همیشه ول کنید. هر چه مقدار هدف هایتان بزرگ تر باشند باید صبوری بیشتری به خرج دهید و پشتکار بیشتری داشته باشید. درست است که ایده های خارق العاده ای در سرتان دارید، اما فعلا کارها و وظایف عمده تان را باید در اولویت گذارید.

متولدین بهمن (ظرف آب):

شما می توانید آن ناجی مهربانی باشید که در حالی که همه خشمگین و آماده جنگ و جدل هستن آنها را آرام می کند. ذات هنرمند و عشق به خوشگلی و هماهنگی خود را مورد استفاده قرار بدهید تا خشم و هیجانات شدیدی که در وجود اطرافیانتان می بینید را آرام کنید و توجه آنها را به نکات مثبت جهان پیرامونشان جلب کنید. امروز شما هر تلاشی که ضروری باشد را خواهید کرد تا از یک بحث ناخوشایند با کسی که دوست دارید فرار کنید، اما همین بی میلی شما به بحث کردن قادر هست اوضاع را بدتر کند. مسئولیت نقش خودتان در این رویارویی را متقبل بشوید تا این تنش و دلخوری به حداقل میزان ممکن برسد. این کار در نهایت به بهتر شدن ارتباطتان در آینده خواهد انجامید.

متولدین اسفند (ماهی):

امروز مکالمات حساسی با همکاران و دوستانتان خواهید داشت که امکان می دارد از لحاظ روانی تاثیر شدیدی روی شما قرار بدهند. خاطره تنش های احساسی گذشته امروز به وحشت افت های بیهوده ای در شما بوجود خواهد آورد که قادر هستند باعث بحث و جدل های بی اهمیت شوند. متاسفانه احساسات شما قادر هستند تبدیل به خشم شوند و بی آنکه حتی موقعیتتان به خطر افتاده باشد شروع به پاسداری از خود می کنید. این بحث تنها در صورتی مفید است که به توافق ختم شود، اگه بخواهد جراحتهای قدیمی را گشاید چیزی جز دلخوری بیشتر به همراه نخواهد داشت. از اینکه پا پیش قرار داده و حالت ایجاد شده را مهار و رهبری کنید شرمسار نبود.