HTC Bolt نقش یک درفش و پرچم دار را بازی می کند (3 عکس)

HTC Bolt نقش یک پرچم دار را بازی می کند

محصول جدید HTC با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ راهی بازار می‌شود. تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ روی پرچم‌دارهای سال گذشته قرار گرفت که البته کمی معضلات گرمایی داشت و کاربران را به گرفتاری انداخت.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: می‌دانیم که HTC روی گوشی تازه ای با نام HTC Bolt کار می‌کند. در هفته‌ی گذشته هم کلی خبر از این محصول به بیرون درز کرده بودند. محصولی که شباهت‌هایی به HTC 10 دارد و با اندروید ۷٫۰ راهی بازار خواهد شد. حتی معلوم شده که جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا هم ندارد. امروز یکسری اطلاعات تازه تر از این تلفن همراه هوشمند به بیرون درز کرده است.
عکس شماره 1 ⇩

در این اطلاعات نقل شده که محصول جدید HTC با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ راهی بازار می‌شود. تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ روی پرچم‌دارهای سال گذشته قرار گرفت که البته کمی معضلات گرمایی داشت و کاربران را به گرفتاری انداخت. حتی دو شرکت HTC و شرکت سامسونگ هم از این تراشه روی محصولات خودشان بهره نگرفتند.

عکس شماره 2 ⇩
عکس HTC Bolt نقش یک پرچم دار را بازی می کند

گوشی HTC Bolt از یک صفحه اکران ۵٫۵ اینچ با دقت عکس و تصویر ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل بهره می‌برد. سه گیگابایت رم دارد و از ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی برخودار خواهد بود. البته شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که می‌توان با کارت حافظه میزان حافظه‌ی داخلی سیستم را زیاد کرد. در وضعیت کلی این گوشی از سخت افزار قابل قبولی بهره می‌برد. در حالی که پردازنده‌ی آن جدید نیست و مقدار رم آن می‌توانست کمی بالاتر باشد، با محصول خوبی سر و کار خواهیم داشت. محصولی که در نقش یک پرچم‌دار نمایان ساخته خواهد شد.
عکس شماره 3 ⇩
عکس HTC Bolt نقش یک پرچم دار را بازی می کند

---پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست---

تهیه از : بهنام ذ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در مقامات طريقت هر کجا کرديم سير ««« »»» عافيت را با نظربازی فراق افتاده بودHTC Bolt نقش یک درفش و پرچم دار را بازی می کند (3 عکس)


TT / 27 --- TP / 10%

گردآوری شده توسط : بهنام ذ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پرچم
برچسب ها : Bolt

مطالب مرتبط