Red Dead Redemption 2 رسما شناسایی شد

Red Dead Redemption 2 رسما معرفی شد

راک استار به صورت مجلسی از بازی Red Dead Redemption 2 رونمایی کرد.

بخش دانش و زندگی تبیان

چندین روزی است که عادت کرده ایم هر روز ساعت ۴ و نیم پس از ظهر به زمان تهران، اطلاعات تازه ای از بازی جدید Rockstar که معلوم شده که بازی جدید کلکسیون Red Dead است، در وب سایت مجلسی راک استار نگاه بکنیم. پس از انتشار یک پوستر قرمز و یک عکس از ۷ گاوچران، امروز به رسم روزهای گذشته، ساعت ۴ و نیم پس از ظهر، وب سایت راک استار با خبر تازه ای بروزرسانی شد که این خبر را باید اصلیترین این خبرها به شمار بیاوریم. وب سایت راک استار، با انتشار تصویر و عکسی به صورت مجلسی از بازی Red Dead Redemption 2 رونمایی کرد و اعلام کرد که این بازی در پاییز سال ۲۰۱۷، یعنی تقریبا یک سال دیگر، انتشار داده خواهد شد و اولین تریلر آن نیز پنج شنبه، ۲۹ مهر انتشار داده خواهد شد.

در اظهارات RDR 2 در وب سایت مجلسی بازی، آمده که بازی در بر می داری یک جهان اتسمفریک بسیار بزرگ خواهد بود و همچنین در اظهارات بازی تاکید شده است که RDR 2 در بر می داری یک بخش آنلاین بزرگ خواهد بود. اوایل امروز، خبری انتشار داده شد مبنی بر این که تیک تو، دامنه ای برای بخش آنلاین یک بازی بر اساس کلکسیون Red Dead به تصویب رسانده است و پس از معرفی بازی معلوم شد که RDR 2 در بر می داری یک بخش آنلاین مجزا مانند چیزی که در GTA V Online نگاه کردیم، خواهد بود. سم هاوزر، موسس راک استار درباره این بازی گفت: با Red Dead Redemption 2 تیم ما قصد دارد که چشم انداز مشغولی های تعاملی را در یک جهان کاملا زنده به جلو ببرد. ما امیدواریم که بتوانیم برای گیمرها یک تجربه شگفت انگیز را رقم بزنیم و از تمام تجربیات خود در این سال ها بهره گیریم.

در پی انتشار تصاویری از این بازی که از شنبه آغاز شده بود، سهام کمپانی مادر راک استار یعنی Take Two نیز با افزایش روبه رو شده بود. باید تا پنج شنبه صبر بکنیم و نگاه بکنیم که بازی چه حال و هوایی خواهد داشت.

_________________________________

گردآوری از : مارال .ک

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مسندفروز دولت کان شکوه و شوکت ««« »»» برهان ملک و ملت بونصر بوالمعالیRed Dead Redemption 2 رسما شناسایی شد


TT / 70 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : مارال .ک
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : رسما
برچسب ها : Dead , Redemption

مطالب مرتبط